Neohodnotené

Biotech USA Black Blood Shot – 60 ml ampulka

Skladom
Kód: 3393
Značka: BioTech USA
€1,89
208BB245 E665 4862 8FE1 4C5F36BAA1A1
Novinka Tip

Prečo odporúčame prípravok Black Blood Shot od BioTechUSA?

 • Je vhodný na okamžitú konzumáciu
 • Obsahuje 5 aktívnych účinných látok
 • Obsahuje 1500 mg beta-alanínu v každej dávke
 • Obsahuje taurín, L-tyrozín a výťažky z listov zeleného čaju pre synergický efekt
 • Obsahuje 200 mg kofeínu v každej dávke
 • Praktické balenie v ampulkách
 • Neobsahuje cukor

PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE O ÚČINNÝCH LÁTKACH PRÍPRAVKU BLACK BLOOD SHOT

Názov Black Blood nie je neznámy pre tých, ktorí majú extrémne nároky a používajú predtréningové prípravky. Prípravok Black Blood Shot je nová ampulková formula s možnosťou užitia tesne pred tréningom či počas tréningu. Prípravok obsahuje 5 aktívnych účinných látok. Pri ich výbere sme dbali nielen na dávku, ale aj na využitie princípu synergie.

POZRIME SA NA JEDNOTLIVÉ ZLOŽKY PEKNE POPORIADKU!

Najprv predstavíme zložky „majstrovskej trojky“, z ktorých je už dnes každá jedna takmer neoddeliteľnou súčasťou predtréningových prípravkov. Členmi majstrovskej trojky sú Beta-alanín, základná zložka peptidu karnozín, a taurín, známy neurotransmiter (zlúčenina podieľajúca sa na prenose nervových impulzov) a taktiež jeden z najlepších „kamarátov“ kofeínu. Okrem toho nemôžeme vynechať ani L-tyrozín, ktorý je podmienečne esenciálnou aminokyselinou a je účinný aj samostatne, nehovoriac o jeho účinkoch v tíme!

Určite musíme spomenúť výťažky z listov zeleného čaju s 80 % obsahom polyfenolov a fakt, že každá dávka obsahuje aj 200 mg kofeínu, priam zaručuje úspech prípravku.

Buďte si istí, že tieto účinné látky dokážu vašu motiváciu vždy nakopnúť a spoločne sú zárukou toho, že vás názov Black Blood nesklame!

 

Čo obsahuje Black Blood Shot od BioTechUSA?

1 dávka (30 ml):

 • 1500 mg Beta-alanínu
 • 900 mg taurínu
 • 75 mg L-tyrozínu
 • 200 mg kofeínu
 • 20 mg extraktu z listov zeleného čaju
  • z toho 16 mg polyfenolov

 

Komu odporúčame prípravok Black Blood Shot od BioTechUSA?

 • Kulturistom
 • Športovcom v bojových športoch
 • Tým, ktorí túžia po extra motivácii
 • Tým, ktorí hľadajú ochutené prípravky vhodné na okamžitú konzumáciu

Spoznajte aj ďalších členov Black Series!

Tvarujete si svoje telo na základe tréningového plánu, prispôsobujete stravu pohybu a uvedomelo používate aj výživové doplnky? Teda cvičíte pre dokonalosť? Ide vám to dobre, výsledok však ešte nie je úplne dokonalý? V tom prípade členovia Black Series čakajú len na vás! Produktový rad obsahuje aj predtréningovú formulu, prípravok na optimalizáciu hladiny testosterónu, termogénnu formulu aj práškové bielkoviny, aby ste v každom prípade mali po čom siahnuť. Spoznajte členov Black Series a neuspokojte sa s málom!

Black Blood Shot, podobne ako všetky ostatné produkty BioTechUSA, obsahuje bezpečné, starostlivo vyberané zložky.

Ako užívať ampulky Black Blood Shot od BioTechUSA?

Užite denne jednu ampulku v dvoch dávkach, jednu dávku (30 ml = 1/2 ampulky) 15 minút pred tréningom a druhú dávku počas tréningu! Pred užitím prípravok dôkladne pretrepte!

Upozornenie:

Vysoký obsah kofeínu (200 mg kofeínu/dávka [30 ml], 667 mg kofeínu/100 ml prípravku). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Osobám so známymi základnými chorobami, osobám užívajúcim lieky, s vysokým krvným tlakom a s precitlivenosťou na kofeín, ďalej deťom, tehotným alebo dojčiacim ženám sa konzumácia tohto prípravku neodporúča! Výživový doplnok nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl! Produkt uchovávajte mimo dosahu detí!

ZLOŽENIE:

pitná voda, beta-alanín, taurín, sladidlá (sorbitol, acesulfám K, sukralóza), kyselina (kyselina citrónová), kofeín 0,67%, zahusťovadlá (celulózová guma, xantánová guma, guarová guma), L-tyrozín, konzervačná látka (kyselina sorbová), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) 0,07%, aróma, farbivo (karmín).

UPOZORNENIE:

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Vysoký obsah kofeínu [200 mg kofeínu/dávka (30 ml), (667 mg kofeínu/100 ml produktu)]. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám.  Neodporúča sa osobám trpiacim chorobami srdcovo-cievneho systému, vysokým krvným tlakom a citlivým na kofeín! MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ DO (deň/mesiac/rok): je vyznačená na zadnej strane obalu v bielom poli (LOT/EXP).

SKLADOVANIE:

Uchovávajte na chladnom, suchom mieste. Po otvorení skonzumujte do 24 hodín. Nezmrazujte! ÚČINNÉ LÁTKY v 30 ml/60 ml (1 dávka: 30 ml, Denná dávka: 2 dávky (60 ml), Počet dávok v balení: 2): beta-alanín 1500 mg/3000 mg, taurín 900 mg/1800 mg, kofeín 200 mg/400 mg, L-tyrozín 75 mg/150 mg, extrakt z listov zeleného čaju 20 mg/40 mg – z toho polyfenoly 16 mg/32 mg. Bez cukru: ≤0,5 g cukru/100 ml produktu. Distribútor: MLO Slovakia s.r.o., Zvolenská cesta 141, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika. Krajina pôvodu: EÚ ND200402-v2-200323ML

Netto objem:60 ml

Táto značka produkuje jedny z najkvalitnejších a najmodernejších výrobkov.