Neohodnotené

BioTech USA Ulisses Surge 230 g

Skladom
Kód: 2091
Značka: BioTech USA
€23,90
predtreningovka s obsahom l citrulin malatu beta alaninu aakg a kreatin monohydratu ulisses surge biotech usa 230 g detail
Novinka

Informácie o produkte

BioTech USA Ulisses Surge je komplexná predtrénigovka obsahujúca len vedecky overené zložky. Je určená športovcom na napumpovanie svalov, zvýšenie fyzického výkonu, zníženie únavy a podporu maximálneho sústredenia počas celého tréningu. 14 aktívnych zložiek, medzi ktoré patrí Nitric Pump Blend, mikronizovaný kreatín, Stimulant Blend, vitamínový komplex a iné, sa postará o naplnenie stanovených cieľov.

Nitric Pump Blend obsahuje výnimočný L-citrulín-malát, AAKG a beta alanín, keďže tieto v predtréningovom prípravku nesmú chýbať!

Kreatín, ktorý tiež nájdeme v tomto produkte, nepotrebuje žiadne predstavovanie.

Názov Stimulant Blend sľubuje veľa a nebudete sklamaný. K 250 mg kofeínu, sa pridávajú aj aminokyseliny taurín a tyrozín.

Vitamin Complex je dôležitou súčasťou produktu, v ktorom vitamín C, niacín, kyselina pantoténová a vitamín B6 zohrávajú úlohu v pravidelných energeticky prospešných metabolických procesoch a môžu tak prispievať k redukcii únavy a vyčerpania. Obsah vitamínu C prispieva k ochrane buniek proti oxidačnému stresu a prispieva k normálnemu fungovaniu psychologických procesov.

Ulisses inšpiroval milióny ľudí k tomu, aby dosiahli svoje ciele. Počas 20 rokov aktívnej kulturistickej kariéry, Ulisses zvládol vypracovať si úžasne súmerné, ale za to masívne množstvo svalov. Práve preto ho veľa celebrít prosí, aby im pomohol dosiahnuť prefektnú formu. Nadišiel čas, aby ste sa aj vy stali súčasťou tohto poznania. Spolu s BioTechUSA Ulisses vytvoril Surge, predtréningový prípravok série Ulisses, ktorá kombinuje skúsenosť športovca v kulturistike a profesionálne zručnosti prémiovej značky, získané na poli výživových doplnkov.

ULISSES O VYTVORENÍ SURGE

"Každý tréning je možnosť ukázať, za čo stojíte. Opustite komfortnú zónu a ukážte to najlepšie! Tréningy, konštantná príprava a neustála práca často boli výzvou aj pre mňa, na úspech som potreboval som všetku svoju silu vôle. Našim cieľom bolo vytvoriť predtréningový prípravok, ktorý vám pomôže, aby ste sa do tréningu pustili s najvyšším odhodlaním a motiváciou, tak aby vám nikto a nič nezabránilo na ceste za dosiahnutím svojich cieľov!"

Výhody

  • umožní ti trénovať intenzívnejšie, dlhšie a tvrdšie
  • dokonale ťa nabudí pred každým tréningom
  • dodá ti potrebnú dávku energie
  • zvýši vytrvalosť a sústredenosť
  • napumpuje tvoje svaly na maximum
  • maximalizuje tvoj tréningový výkon
  • obsahuje len účinné a overené látky
  • osviežujúca chuť

Nutričné hodnoty

Ulisses Surge 230 g (melón)
Veľkosť 1 dávky: 11,5 g
Počet dávok v balení: 20
Nutričné hodnoty 1 dávka (11,5 g) RVH%*
Kalórie 29 kJ / 7 kcal **
Tuky 0 g **
z toho nasýtené 0 g **
Sacharidy 1 g **
z toho cukry 0,36 g **
Bielkoviny 0 g **
Soľ <0,01 g **
Vitamín C 80 mg **
Niacín 8 mg **
Vitamín B6 1,2 mg **
Kyselina pantoténová 5,5 mg **
Nitric Pump Blend 6200 mg **
z toho L-Citrulín malát 3600 mg **
z toho beta alanín 1600 mg **
z toho L-arginín alfa-ketoglutarát 1000 mg **
Mikronizovaný kreatín monohydrát 2000 mg **
z toho kreatín 1700 mg **
Stimulant Blend 1500 mg **
z toho taurín 1000 mg **
z toho kofeín 250 mg **
z toho L-tyrozín 250 mg **
Betaín hydrochlorid 164 mg **
z toho betaín 125 mg **
Cholín citrát 71 mg **
z toho cholín 25 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Nitric Pump Blend [L-citrulín malát 31% (L-citrulín, kyselina jablčná), beta alanín 14%, L-arginín alfa-ketoglutarát 9%], mikronizovaný kretín monohydrát 17%, Stimulant Blend (taurín, kofeín 2,2%, L-Tyrozín), arómy, kyselina (kyselina citrónová), betaín hydrochlorid 1,4%, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), Vitamin Complex (kyselina L-askorbová, kyselina nikotínová, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid), sladidlo (sukralóza), cholín citrát 0,6%, farbivo (E129).
Alergény
Neobsahuje alergény.

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (11,5 g = 2 odmerky = 1 polievkovú lyžicu) prášku v 300 ml vody, použite šejker na prípravu. Užite 1 dávku denne, 15 minút pred tréningom.

Táto značka produkuje jedny z najkvalitnejších a najmodernejších výrobkov.