BioTech USA L-Carnitine + Chrome For Her 60 kaps

Neohodnotené
€14,90
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
22.2.2024
Kód: 1224
BioTech USA L-Carnitine + Chrome For Her 60 kaps
Neohodnotené
D200567A 2BB8 4F0D 87DA 26AF147DA8CF
Novinka Tip

Podrobný popis

L-karnitín je najpopulárnejšia aktívna zložka použitá počas chudnutia, aminokyselina ktorú ľudské telo prirodzene produkuje. Vzhľadom na to, že karnitín pomáha transportu mastných kyselín, energia obsiahnutá v tukoch môže byť vďaka nemu lepšie využitá. To znamená, že karnitín je nevyhnutný pri premene tukov na energiu. Ak sa snažíte o redukciu hmotnosti, je odporučené zvýšiť príjem L-karnitínu pred tréningom. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k správnej látkovej premene makronutrientov.

Línia BioTechUSA For Her vznikla preto, aby ponúkla kompletné riešenie na tvarovanie postavy pre ženy. Pri vývoji produktov sme dbali na to, aby sme vytvorili produkty bez cukru, bez laktózy*, bez konzervačných látok a bez GMO. Aktívne zložky našich výrobkov prémiovej kvality vám pomôžu, aby ste sa vydali na novú cestu. Cestu ktorá vás zavedie k najväčšiemu pokladu ženy - sebavedomiu.

BOJ S NADVÁHOU
Nech sa už jedná o ženu mladšiu či staršiu, slobodnú či vo vzťahu, plachú alebo horkokrvnú, s priemerným telom alebo telom supermodelky, neexistuje taká žena ktorá by bola spokojná s každou časťou svojho tela! Je to práve naopak! Vo väčšine prípadov sa ženy snažia schudnúť.

Našu genetiku si nevyberieme, ale každý kto má vôľu a pridá k tomu aj výkon je schopný zmeniť svoju postavu, aj Ty! Úspešné formovanie tela vychádza zo zmeny životného štýlu, ktorý je založený na zdravom stravovaní a pravidelnom cvičení a celý proces môže byť ešte efektívnejší s pomocou doplnkov výživy na kontrolu hmotnosti. Okrem adekvátnej diéty a cvičenia, budú pomáhať pri väčšom využití kalórií a získavaní energie z tukov.

Výhody

  • podporuje spaľovanie tuku
  • premieňa tuky na energiu
  • 1470 mg L-karnitín L-tartrátu v jednej dávke
  • udržuje normálnu hladiny glukózy v krvi
  • prispieva k správnej látkovej premene

 

Nutričné hodnoty

L-Carnitine + Chrome For Her 60 kaps (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 2 kaps
Počet dávok v balení: 30
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps) % ODD*
L-karnitín (z L-karnitín L-tartrát) 1000 mg **
Chróm (chlorid chromitý a jeho hexahydrát) 20 mcg 50%
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Zloženie
L-karnitín L-tartrát (98%), kapsula [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), chlorid chromitý a jeho hexahydrát (0,01%).
Alergény
Neobsahuje alergény.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne, 30 minút pred jedlom.

Táto značka produkuje jedny z najkvalitnejších a najmodernejších výrobkov.