Biotech USA maca 60tbl

Neohodnotené
€16,90
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Kód: 3116
Biotech USA maca 60tbl
Neohodnotené
400988E0 0B0A 4593 AC6C E6C0599B3586
Novinka

Podrobný popis

PREČO ODPORÚČAME PRODUKT MACA OD BIOTECHUSA? 

  • prírodný rastlinný extrakt
  • 30 denných dávok 

Lepidium meyenii alebo Maca 

Hľuzy divo rastúcej hľuznatej rastliny Maca pochádzajúcej z Peru, ktorá je bohatým zdrojom fytonutrientov, aminokyselín a mastných kyselín, obsahujú tiež vitamíny a minerály. Nie náhodou ju Peruánci nazývajú super potravinou, ale kvôli jej fyziologickým účinkom podobným ženšenu, ju môžeme nazývať aj peruánskym ženšenom. Jej používanie siaha až do dávnej minulosti, napríklad inkskí bojovníci ju konzumovali pravidelne pred bojom, čím zvyšovali svoju silu a húževnatosť. Používali ju nielen v takýchto prípadoch, ale bežne aj v sušenej mletej forme na prípravu rôznych pokrmov.

Prírodná super potravina v kapsulách 

Vďaka baleniu vo forme kapsúl možno produkt Maca od BioTechUSA konzumovať a nosiť so sebou počas dňa kdekoľvek. Balenie obsahuje 30 denných dávok, takže je jednoduché užívať ho aj ako jednomesačnú kúru.

KOMU ODPORÚČAME PRODUKT MACA OD BIOTECHUSA? 

  • predovšetkým mužom 

ČO OBSAHUJE JEDNA DÁVKA MACA OD BIOTECHUSA? 

1 dávka (2 mega kapsuly):

  • 1500 mg extraktu z koreňa Maca 

Maca, rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty, obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

AKO UŽÍVAŤ MACA OD BIOTECHUSA? 

Odporúčaný spôsob užívania: Užívajte 2 kapsuly denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Balenie: 60 mega kapsúl (30 denných dávok) 

Zloženie: extrakt maca 62.8% [extrakt z koreňa maca žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii), maltodextrín], objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Účinná látka

Denná dávka: 2 kapsuly / Počet dávok v balení: 30

2 kapsuly

Extrakt z koreňa maca

1500 mg

 

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám a osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Táto značka produkuje jedny z najkvalitnejších a najmodernejších výrobkov.