Tribulus Maximus 90 tabl - Biotech USA

Neohodnotené

2x90tabl

€21,90
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: 463
Tribulus Maximus 90 tabl - Biotech USA
Neohodnotené

Podrobný popis

Ultra vysoká dávka tribulusu! 100%-ne prírodný prípravok na zvýšenie hladiny testosterónu.

Maximum Tribulus – Maximum Testosterón!

Bez kompromisu!

Tribulus Terrestris je liečivá rastlina, ktorú používajú ako afrodiziákum. Štúdie dokázali, že užívaním Tribulus Terrestris možno zvýšiť hladinu testosterónu o viac ako 30%. Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu testosterónu tým, že zvyšuje hladinu luteinizačného hormónu (LH). Účinkom LH podmozgová žľaza zvyšuje tvorbu testosterónu v organizme.

Tribulus Terrestris je prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormónových prípravkov. Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu. Pre športovcov je to preto dôležité, lebo toto je základom pre rast svalových buniek.

Podporuje regeneráciu, čo je dôležité pre intenzívnejší a efektívnejší tréning, a zväčšenie svalovej hmoty.BioTech Tribulus Terrestris je bezpečným a legálnym spôsobom zvyšovania hladiny testosterónu. Kto by nechcel mohutné svaly a zvýšenú sexuálnu aktivitu? Vyskúšajte aj vy fantastický účinok Tribulusu. Tribulus Maximus je bezdopingový suplement. Ako všetky BioTech USA produkty, obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

  • Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne s nápojom.
  • Zloženie: Jedna tableta obsahuje: Tribulus terrestris extrakt - 1500mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Športová výživa
Hmotnosť: 0.18 kg

Táto značka produkuje jedny z najkvalitnejších a najmodernejších výrobkov.