Neohodnotené

Protein Hazelnut choco spread 300g

Skladom
Kód: 1752
Značka: LIFELIKE
€7,45
Kategória: DOPLNKY VÝŽIVY
D9A5BDD5 E167 4B99 BEB9 2522272EC30C
Novinka Tip
Lieskovoorieškový krém s čokoládou a pridaným proteínom:
Lieskovoorieškový krém s pridaným proteínom a kvalitné 70% čokoládou. Bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm.
Tento krém je určený pre športovcov a všetkých, ktorí vyznávajú aktívny štýl života. Je určený primárne pre doplnenie energie a navyše s dávkou bielkovín.
Použité suroviny:
Lieskové orechy - Sú výborným zdrojom energie, doplneným o mnoho ďalších cenných látok. Nájdeme v nich predovšetkým vitamíny skupiny B, karotény, v tuku rozpustný vitamín E, je v nich zastúpený dokonca aj vitamín C. Za povšimnutie stojí aj dlhý zoznam nepostrádateľných stopových prvkov, v orieškoch nájdeme draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, meď, bór, mangán, zinok, chróm, selén a ďalšie. Nie nadarmo sú oriešky veľmi obľúbenou potravou športovcov a vyznávačov zdravej výživy, jediná hrsť orieškov nám často dodá viac prospešných látok, než porcia bežného jedla, navyše vo veľmi zdravé a prirodzenej forme.
Proteín - zdroj bielkovín. Používame proteínový koncentrát s 80% podielom bielkovín zo slovenských mliekarne.
Čokoláda 70% - pre lahodnú chuť bola použitá 70% čokoláda, ktorá je ako vysokopercentný, so zanedbateľným podielom cukrov a zároveň chuťovo vyvážená.
Kakao - jedna z najkomplexnejších potravín na svete, radí sa k tzv. Superpotravinám "superfoods". Nepražené kakaové bôby obsahujú významné množstvo horčíka a organickej síry, a 2 × viac antioxidantov ako červené víno či zelený čaj. Obsahuje tiež vysoké množstvo draslíka, vápnika, sodíka a tiež antioxidanty, z ktorých 10% tvoria flavonoidy. Obsahuje tiež mnoho prírodných zložiek ako serotonín - proti stresu, tryptofán - proti depresii, anandamid (známy ako "chemikálie šťastia") a dopamín.
Nutričné ​​hodnoty na 100 g:
energia:
2449 kj / 585 kcal
bielkoviny:
21 g
Sacharidy / cukry:
11,8 g / 9,2 g
Tuky / nasýtené:
48 g / 9,9 g
vláknina:
5 g
sodík:
<0,1 g
zloženie:
Lieskové orechy, čokoláda ekvádor 70%, srvátkový proteínový koncentrát, ekvádorské kakao