Svaly majú v noci hlad

Spánok je jednou zo základných potrieb života pre vlastné fungovanie. Bez spánku nedokážeme žiť, nieto naše drahocenné nazbierané svaly.

Telo potrebuje okrem spánku i energiu, ale ako tieto dva veľmi dôležité prvky dostať naraz? Telo totiž práve počas spánku využíva telesné bielkoviny ako zdroj energie miesto bielkovín a sacharidov, ktoré prijímame počas dňa v jedle a suplementoch. Aby sme sa tomu vyhli je vhodné pred spánkom bielkoviny a energiu doplniť kvalitnými potravinami a doplnkami.

 

o_spanok

 Kazeín - bielkovina s dobou vstrebaniu až 7 hodín, ktorá svalom zaistí trvalý prísun aminokyselín, ktoré svalovú hmotu ochránia pred útokom vlastného tela. Odporúčaná dávka kazeínu pred spaním je 30-50g.

Ľanový olej - výborný doplnok s už spomínaným kazeínom. Tento druh oleja je považovaný za tzv. Zdravý tuk, ktorý okrem iného podporuje srdcovú činnosť a podporuje spaľovanie tuku. Ovšem hlavným dôvodom prečo používať ľanový olej je spomalenie trávenia, čo napomáha plynulému vstrebávaniu živín treba práve z kazeínového prípravku.

 ZMA - jedná sa o kombináciu zinku, aspartátu horečnatého a vitamínu B6, ktorá zvyšuje hladinu testosterónu a rastového faktoru IGF-1. Ďalším veľmi zaujímavým efektom tejto trojkombinácie je pozitívny vplyv na spánok, bez ktorého sa nezaobídeme.

 

Máte pocit, že Vaše telo v noci chradne alebo sa dokonca budíte ráno od hladu vyskúšajte túto kombináciu a potom si už je vychutnávajte sladký spánok, pri ktorom Vaše svaly rozhodne trpieť nebudú!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie